HB1500MJZRE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HB1500MJZRE
JLCPCB Part #
C3454556
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2W 500MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS