CRGS1206J10R
MFR.Part #
CRGS1206J10R
JLCPCB Part #
C2134806
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 600mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS