CRGV1206J10M
MFR.Part #
CRGV1206J10M
JLCPCB Part #
C4017859
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS