ERJ-6RBD751V
MFR.Part #
ERJ-6RBD751V
JLCPCB Part #
C20023503
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS