CRGH0805J4M7
MFR.Part #
CRGH0805J4M7
JLCPCB Part #
C4272610
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS