CRGV1206F210K
MFR.Part #
CRGV1206F210K
JLCPCB Part #
C4053272
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS