CRGS2010J180K
MFR.Part #
CRGS2010J180K
JLCPCB Part #
C1703818
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount