CRGS0603J82R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGS0603J82R
JLCPCB Part #
C4194290
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS