CRGP2010F5K6
MFR.Part #
CRGP2010F5K6
JLCPCB Part #
C2083094
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS