CRGH2010F57K6
MFR.Part #
CRGH2010F57K6
JLCPCB Part #
C2145372
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS