CRGP2010F8K2
MFR.Part #
CRGP2010F8K2
JLCPCB Part #
C2083107
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 400V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS