TL3AR075FTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TL3AR075FTDG
JLCPCB Part #
C4023904
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1W 75mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS