CRGP2010F3K9
MFR.Part #
CRGP2010F3K9
JLCPCB Part #
C2083104
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 3.9kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS