SR73W2HTTE2R55F
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R55F
JLCPCB Part #
C2600940
Description
-55℃~+150℃ 2.55Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS