CRGS2010J180R
MFR.Part #
CRGS2010J180R
JLCPCB Part #
C4265274
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS