CRGP2010F3K3
MFR.Part #
CRGP2010F3K3
JLCPCB Part #
C2082546
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 3.3kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS