CRGP1206F5K6
MFR.Part #
CRGP1206F5K6
JLCPCB Part #
C2082468
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS