CRG1206F130K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F130K
JLCPCB Part #
C2098067
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS