CRGP0805F680R
MFR.Part #
CRGP0805F680R
JLCPCB Part #
C2082019
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS