CRGS2010J39R
MFR.Part #
CRGS2010J39R
JLCPCB Part #
C1704243
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS