CRGP0805F680K
MFR.Part #
CRGP0805F680K
JLCPCB Part #
C4210342
Description
-55℃~+155℃ 333mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS