CRGP0805F180R
MFR.Part #
CRGP0805F180R
JLCPCB Part #
C2081894
Description
-55℃~+155℃ 150V 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS