CRGP0805F68R
MFR.Part #
CRGP0805F68R
JLCPCB Part #
C2084695
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS