CRGP0805F10R
MFR.Part #
CRGP0805F10R
JLCPCB Part #
C2083624
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS