CRGP0805F12K
MFR.Part #
CRGP0805F12K
JLCPCB Part #
C2081909
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS