CRGP0805F1K2
MFR.Part #
CRGP0805F1K2
JLCPCB Part #
C2083194
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS