RQ73C2B102RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B102RBTD
JLCPCB Part #
C2084410
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS