CRGS2010J470K
MFR.Part #
CRGS2010J470K
JLCPCB Part #
C1703760
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS