CRGP0603F33K
MFR.Part #
CRGP0603F33K
JLCPCB Part #
C2086253
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS