CRGH1206F324R
MFR.Part #
CRGH1206F324R
JLCPCB Part #
C4346578
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS