RU73X1E69R8LTDF
MFR.Part #
RU73X1E69R8LTDF
JLCPCB Part #
C4069537
Description
-55℃~+155℃ 63mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS