CRGP0603F39K
MFR.Part #
CRGP0603F39K
JLCPCB Part #
C4317761
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS