CRGP0603F33R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP0603F33R
JLCPCB Part #
C2074193
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS