CRGH2512J8K2
MFR.Part #
CRGH2512J8K2
JLCPCB Part #
C4073368
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS