SR73W3ATTE2R10F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR73W3ATTE2R10F
JLCPCB Part #
C2601667
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS