RP73D1J7K32BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RP73D1J7K32BTG
JLCPCB Part #
C3948820
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS