CRGH2512J2K2
MFR.Part #
CRGH2512J2K2
JLCPCB Part #
C2148689
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS