CRGH2512J6K2
MFR.Part #
CRGH2512J6K2
JLCPCB Part #
C4028299
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS