CRGH2512J6R2
MFR.Part #
CRGH2512J6R2
JLCPCB Part #
C4235752
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS