CRGH2512J62K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512J62K
JLCPCB Part #
C2148492
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS