CRGH2010J6R8
MFR.Part #
CRGH2010J6R8
JLCPCB Part #
C2135242
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS