CRGH2512J4K3
MFR.Part #
CRGH2512J4K3
JLCPCB Part #
C1694042
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS