CRGH2512J3K9
MFR.Part #
CRGH2512J3K9
JLCPCB Part #
C2088936
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS