CRGH2512J3R0
MFR.Part #
CRGH2512J3R0
JLCPCB Part #
C1694566
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS