RQ73C1J2K21BTD
MFR.Part #
RQ73C1J2K21BTD
JLCPCB Part #
C4230881
Description
-55℃~+155℃ 150mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS