CRGH2512J2M7
MFR.Part #
CRGH2512J2M7
JLCPCB Part #
C4276065
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS