CRGH1206F287K
MFR.Part #
CRGH1206F287K
JLCPCB Part #
C4325384
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS