CRGH2512F97K6
MFR.Part #
CRGH2512F97K6
JLCPCB Part #
C1707222
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS