CRGH2512F57K6
MFR.Part #
CRGH2512F57K6
JLCPCB Part #
C1705902
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS