CRGH2512F976K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F976K
JLCPCB Part #
C1705682
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS